Přeskočit na obsah

Estetická
a korektivní medicína

Čas nezastavíme, ale projevy stárnutí zpomalit dokážeme!

Výkony

Na vstupní konzultaci Vás seznámíme se všemi možnostmi terapie
a stanovíme pro Vás vhodný léčebný plán.

Korekce vrásek

Korekce vrásek provádíme pomocí kyseliny hyaluronové a botulotoxinu.

Mezoterapie

Jedná se o hydratační metodu, která se provádí pomocí nezasíťované kyseliny hyaluronové do povrchové části dermis. Obsahuje též velké množství vitamínů, minerálů a antioxidantů pro nastartování regeneračních procesů v pokožce.

Baby botox

odstraní drobné vrásky, mimika obličeje však zůstává zachována. Jedná se o aplikaci menšího množství botulotoxinu do dané oblasti.

Odstranění mimických vrásek
na čele a mezi obočím

Jedná se o velmi rychlé a bezbolestné ošetření, které se dá zvládnout během obědové pauzy. Aplikujeme zpravidla účinnou látku botulotoxin. Někdy provádíme v těchto oblastech ošetření i v kombinaci s kyselinou hyaluronovou.

Odstranění vějířovitých
mimických vrásek kolem očí

Zákrok, který rozveselí Váš výraz. Aplikace botulotoxinu se často provádí také v kombinaci s korekcí mimických vrásek na čele a mezi obočím.

Modelace, korekce asymetrie,
zvýraznění rtů

Na přání klientky upravíme rty tak, aby působily přirozeně, byly dostatečně hydratované a výsledek vydržel co nejdéle.

Odstranění pocení
pomocí botulotoxinu v podpaží

Velmi tenkou jehlou aplikujeme do podkoží látku, díky které se výrazně omezí či zastaví pocení v dané lokalitě. Aplikace je bezbolestná.

Microneedling

Ošetření vyvolává sebeobnovovací procesy pokožky. Vlastní obranný mechanismus kůže vyplavuje růstové faktory, které zvyšují aktivitu kožních buněk a podporují novotvorbu kolagenu.

Naše výsledky

Naším společným cílem je podtrhnout přirozenou krásu, zdůraznit Vaše přednosti a eliminovat prvky, které
nelichotí Vašemu výrazu a zbytečně přidávají roky.

Ceník výkonů

Přesnou kalkulaci Vám vytvoříme na vstupní konzultaci dle Vašich individuálních potřeb a přání.
Cena se odvíjí od typu použitého materiálu.

Aplikace kyseliny
hyaluronové

Částka je uvedena za 1 mililitr kyseliny hyaluronové. V ceně je zahrnuta vstupní konzultace a aplikace anestetického krému.

5 500 Kč – 9 000 Kč
Rezervovat konzultaci

Aplikace botulotoxinu
v oblasti obličeje

V ceně je zahrnuta vstupní konzultace.

2 200 Kč – 3 500 Kč
Rezervovat konzultaci

Náš tým

Citlivý a individuální přístup k našim klientům je u nás samozřejmostí. Naším společným cílem je Vaše
maximální spokojenost!

MDDr. Hana Brázdová

Vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni. Je certifikovanou specialistkou pro aplikaci kyseliny hyaluronové a botulotoxinu. Pravidelně se účastní řady tuzemských a zahraničních kongresů, workshopů a individuálních seminářů z oblasti estetické, korektivní a anti-agingové medicíny.
Jejím cílem je podtrhnout a ještě více zvýraznit krásu každého z nás.

Nic nedělá ženu krásnější
než víra ve vlastní krásu.

Sophia Loren

Bc. Lenka Brázdová

Absolvovala studium psychologických a pedagogických věd na Slezské univerzitě v Opavě. Jako všeobecná zdravotní sestra pracuje již mnoho let v oboru implantologie, dentoalveolární chirurgie a estetické medicíny na renomovaných pracovištích v České republice.

Žena nemá jiný věk,
než na kolik vypadá.

Honoré de Balzac

Časté dotazy klientek

Níže odpovídáme na nejčastější dotazy našich klientů, se kterými se v naší ordinaci setkáváme.

Botulotoxin je látka, která tlumí až blokuje svalovou kontrakci. Aktivita mimického svalstva způsobuje na obličeji záhyby, kterým říkáme dynamické vrásky. Čím menší činnost těchto svalů bude, tím menší vrásky nám bude způsobovat. Tzv. statické vrásky způsobené zhoršením kvality kolagenu není možné botulotoxinem ovlivnit – zde se aplikujeme kyselina hyaluronová.

Zpravidla 3-6 měsíců, po pravidelné aplikaci až 8 měsíců.

Botulotoxinem odstraníme mimické vrásky.

Kyselinu hyaluronovou aplikujeme jako výplňový materiál při ztrátě objemu, ke korekci asymetrie a také jako výživu pro pleť (mezoterapie, skinbooster)

Toto je velmi variabilní. Vždy je lepší vráskám předcházet než až později řešit jejich velký rozsah.

Aplikace botulotoxinu se považuje za prevenci před vznikem mimických vrásek. (Ideální věkové rozmezí je 30-50 let. Možná je však již od 18 let.)

Aplikace kyseliny hyaluronové je možná prakticky kdykoliv od 18 let. Ať už jako hydratace pleti či třeba výplň rtů, která je u klientek velmi oblíbená.

Kyselinu hyaluronovou a botulotoxin neaplikujeme těhotným a kojícím ženám.

Kyselina hyaluronová je látka našemu tělu vlastní. Její velkou výhodou je schopnost vázat vodu a udržovat tak pleť dostatečně hydratovanou. Díky aplikaci kys.hyaluronové jsme schopni doplnit ztracený objem, odstranit vrásky, zvednout povislé koutky, hydratovat pleť, korigovat tvar a objemu rtů a mnoho dalšího. Výhodou je plné zachování mimiky obličeje.

Záleží na stavu pokožky, místu aplikace, typu a množství aplikovaného materiálu, technice. Zpravidla se jedná o efekt trvající 6–18 měsíců.

Mezoterapie je hydratační metoda pleti, která se provádí aplikací nezasíťovanené kyseliny hyaluronové do povrchové části dermis, kromě nezasíťované kyseliny hyaluronové obsahuje také vitamíny, minerály a antioxidanty, které nastartují regenerační proces v pokožce. Používá se pravidelně jako základní léčba, která brání stárnutí pokožky, k rehydrataci a obnovení jasu před/po delším pobytu na slunci. Jedná se o minimálně invazivní volbu. Využívá se v kombinaci s jinými způsoby léčby, k udržování jejich výsledků a/nebo jako doplněk pro maximalizaci účinku dermálních výplní.

Skinbooster je hloubková hydratace zasíťované kyseliny hyaluronové do hlubších vrstev kůže. Efekt tohoto zákroku je trvalejší než u mezoterapie. Používá se k prevenci tvorby vrásek jako hloubková hydratace pleti, ke stažení rozšířených pórů, k redukci horizontálních vrásek na krku, k hydrataci pokožky po letních měsících ad.

Ideální je absolvovat 2-3 ošetření za sebou po měsíci. Efekt trvá zhruba 6-8 měsíců.

Jedná se o aplikaci menšího množství botulotoxinu do dané oblasti. Baby botox odstraní drobné vrásky, mimika obličeje však zůstává zachována.

Good cosmetic treatments
are undetectable…

Kontakt

(Ordinační hodiny dle předchozí domluvy).

Tel: +420 774 990 911
Email: hbl4beauty@gmail.com

    cs_CZČeština